Кабмин в 2010 году выделит на Евро-2012 6 млрд гривен

15 декабря, 09:53

У 2010 році на підготовку об‘єктів до чемпіонату Європи з футболу 2012 року передбачається виділити близько 6 мільярдів гривень. Про це на презентації логотипа Євро-2012 повідомив журналістам віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник.

 

За його словами, до кінця цього року всі головні об'єкти мають бути профінансовані в сумі трохи менше 1 млрд грн.

 

"Фінансування в повному обсязі всіх головних об'єктів - це єдине, що може уберегти підготовку України від можливих зривів. Ми сконцентрували фінансування на першочергових об'єктах, таких як, стадіони, аеропорти, дороги", - зазначив Васюник.

 

"Перемогу Україна зможе відсвяткувати, якщо по закінченню Євро-2012 його організацію буде визнано найкращою", - наголосив відповідальний в уряді за підготовку до турніру віце-прем‘єр.

 

Нагадаємо, 11 грудня виконком УЄФА на засіданні в Португалії прийняв рішення залишити чотирьом українським містам - Києву, Донецьку, Львову та Харкову, право на проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Крім того, ухвалено остаточне рішення про те, що фінал турніру відбудеться в столиці України.

 

В понеділок, 14 грудня, у Києві відбулася презентація логотипу майбутнього турніру. Він являє собою квітку з трьох пелюсток, одна - у формі футбольного м'яча, друга пелюстка виконана у жовто-синіх кольорах і символізує Україну, третя - біло-червона - Польщу. Слоганом Євро-2012 року стане фраза "Творимо історію разом".

По материалам Газета.ua


      
Статьи
Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


  
×
Читаем также: