Колесников: Правительство выделит 26 млрд гривен на Евро-2012

07 апреля, 15:08

Уряд планує виділити у 2010 році 26 млрд гривень для підготовки об'єктів інфраструктури до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 

Про це заявив віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков, повідомили у прес-службі Кабміну.

 

Як відзначив віце-прем'єр-міністр, прийнято рішення про виділення 200 млн гривень з державного бюджету для проведення робіт з підготовки до чемпіонату, зокрема, на реконструкцію Національного спортивного комплексу "Олімпійський", стадіону та аеропорту у Львові, а також будівництво термінального комплексу Донецького аеропорту.

 

За словами Бориса Колеснікова, для забезпечення розвитку транспортної інфраструктури приймаючих міст з державного бюджету на будівництво повітряних воріт Донецька і Львова вже у цьому році виділено 188,8 млн та 30 млн гривень відповідно.

 

Крім того, з метою оновлення автобусного, тролейбусного парків у приймаючих містах та забезпечення належного перевезення учасників і гостей фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу між Кабінетом Міністрів України та Львівським автобусним заводом підписано 30 березня 2010 року меморандум щодо підтримки вітчизняного виробника і закупівлі 1500 автобусів та 500 тролейбусів.

 

Нагадаємо, сьогодні уряд виділив фірмі "Альтком", яку пов'язують з Борисом Колесніковим.

 

Раніше президент Віктор Янукович заявляв, що на Євро-2012 у цьому році необхідно виділити 40, мінімум 30 млрд грн.

По материалам proua.com


      
Статьи
Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


  
×
Читаем также: