Тимошенко: Мы вместе справимся с кризисом. Поздравление премьера (укр.)

24 августа, 12:59 | Евгений Утров

Дорогі співвітчизники!

 

Нашій новітній державі, нашій рідній Україні виповнюється 18 років. Це - вік повноліття. Це значить, що у вільній, незалежній, демократичній Україні зросло нове покоління українців, а нова Україна сталася, ствердилася і відбулася. Ніхто і ніколи більше не поставить під сумнів існування України, української нації, українського народу.

 

Княжа Київська Русь та Галицько-Волинське королівство, Українсько-Литовська доба та Гетьманщина, Українська Народна Республіка - це все наша тисячолітня історія державності, відновлена і підтверджена рівно 18 років тому.

 

За всі ці 18 років було в нашій історії багато успіхів, багато доброго, щасливого і радісного. Але були і прикрощі та невдачі, розчарування та втрати. Так уже ведеться в світі, що процес державотворення не може бути легким та безхмарним.

 

Сьогодні Україна переживає не найкращі часи за 18 років незалежності. Безпрецедентна світова фінансова криза не обійшла стороною і нас. Але я переконана: це хоч і прикре, але тимчасове явище. Ми разом справляємося з кризою, і ми її подолаємо. Завдяки вашій мужності, працездатності, вашій силі волі. Я знаю, що кращі сини та доньки України не покладуть рук і не заспокояться, поки на нашій прекрасній Землі не постане справді вільна, справді незалежна щаслива і могутня європейська Україна. Це мета багатьох поколінь, це мета сучасної країни, це моя найзаповітніша мрія, від якої я ніколи не відступлюся.

 

Прошу вас: вірте в Україну, любіть її, поважайте свою Державу, навіть якщо вам сьогодні нелегко. Адже вона у нас одна.

 

Нехай цей день - 24 серпня - стане не просто ще одним приводом, щоб зібратися за столом, а й підставою для того, щоб ще раз замислитися над тим, що таке Україна для кожного з нас, що таке українська нація і чому неможливо побудувати гідну державу, доки ми всі цього не захочемо.

 

Я вітаю вас зі святом. Вірю в вас! І пишаюся нашою рідною Україною!


      ................

Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


  
×
Читаем также: