Туристы случайно попали на завтрак с Обамой

17 декабря, 08:22

Американську подружню пару, що переплутала день екскурсії в Білий дім, запросили поснідати з президентом Бараком Обамою і його дружиною Мішель.

 

Харві і Пола Дарден зі штату Джорджія повинні були відвідати Білий дім 12 листопада. Екскурсія була організована штабом місцевого політика. Однак подружжя приїхало до президентської резиденції 11 листопада, в День ветеранів.

 

Екскурсій по Білому дому в цей день не проводилося, оскільки на формальний сніданок до президента були запрошені ветерани. Як розповів журналістам Харві Дарден, подружжя пройшли через огляди та перевірки з боку служби безпеки, а потім їм запропонували перекусити і пояснили, що їх чекає зустріч з президентом. Дарден стверджує, що відчував себе за сніданком досить дивно, оскільки був там єдиним чоловіком без краватки.

 

Представники Білого дому пояснили, що дозволили Дарденам брати участь у сніданку, оскільки не хотіли відправляти туристів, що вже пройшли всі перевірки, додому. Вони кажуть, що це стандартні заходи в таких випадках.

 

У листопаді 2009 року розгорівся скандал навколо Таріка і Мішель Салах, що проникли на прийом в Білий дім. Представники Секретної служби не перевірили у них запрошення. Після інциденту троє офіцерів Секретної служби було звільнено.

По материалам ТСН


      
Статьи
Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


  
×
Читаем также: