В Украине откроется "Центр искусств" для альтернативно-одаренных детей

30 апреля, 09:58

Сьогодні, 30 квітня в рамках благодійного концерту "AVE MARIA" у Будинку органної та камерної музики Києва небайдужі меценати та благодійники закладуть фундамент першого в Україні "Центру мистецтв" для альтернативно-обдарованих дітей позбавлених батьківської опіки. Це буде творча майстерня для розвитку дітей з особливими потребами в царині малювання, танцю, співу, ремісництва.


Кожного року Україна відправляє у будинки для пристарілих або психіатричні лікарні близько 600 підлітків - "дітей з особливими потребами" (синдром дауна, легка форма шизофренії, аутизм, дцп, тощо). Саме таким чином державна система "вирішує" проблему соціальної адаптації випускників дитячих будинків - дітей, яких цивілізований світ визнав "альтернативно-обдарованими".


Світ знає таких "альтернативних" геніїв: Ван Гог, Бетховен, Моцарт та інші. У всьому цивілізованому світі, на відміну від України, для них створені механізми співіснування та соціальної реалізації. Ставлення до них є свідченням рівня цивілізованості суспільства.

 


      
Статьи
Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


  
×
Читаем также: