Кабмин в 2010 году выделит на Евро-2012 6 млрд гривен

15 декабря, 09:53

У 2010 році на підготовку об‘єктів до чемпіонату Європи з футболу 2012 року передбачається виділити близько 6 мільярдів гривень. Про це на презентації логотипа Євро-2012 повідомив журналістам віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник.

 

За його словами, до кінця цього року всі головні об'єкти мають бути профінансовані в сумі трохи менше 1 млрд грн.

 

"Фінансування в повному обсязі всіх головних об'єктів - це єдине, що може уберегти підготовку України від можливих зривів. Ми сконцентрували фінансування на першочергових об'єктах, таких як, стадіони, аеропорти, дороги", - зазначив Васюник.

 

"Перемогу Україна зможе відсвяткувати, якщо по закінченню Євро-2012 його організацію буде визнано найкращою", - наголосив відповідальний в уряді за підготовку до турніру віце-прем‘єр.

 

Нагадаємо, 11 грудня виконком УЄФА на засіданні в Португалії прийняв рішення залишити чотирьом українським містам - Києву, Донецьку, Львову та Харкову, право на проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Крім того, ухвалено остаточне рішення про те, що фінал турніру відбудеться в столиці України.

 

В понеділок, 14 грудня, у Києві відбулася презентація логотипу майбутнього турніру. Він являє собою квітку з трьох пелюсток, одна - у формі футбольного м'яча, друга пелюстка виконана у жовто-синіх кольорах і символізує Україну, третя - біло-червона - Польщу. Слоганом Євро-2012 року стане фраза "Творимо історію разом".

По материалам Газета.ua


      
Статьи
Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


Каркасные дома

Свежая телепрограмма на завтра на TVgid.ua.
Все события Киева в ленте на UKR.NET.
Афиша кинотеатра Синема Сити на KINOafisha.ua.
Все объявления о продаже автомобилей на автобазаре AVTOsale.ua.
Работу в Харькове и других городах Украины ищи тут. Константин Браво

  
×
Читаем также: