Журавский отозвал свое заявление об обучении школьников по субботам

08 июля, 16:57

Депутат Киевсовета советник Президента Виталий Журавский отозвал свое заявление о том что, новый закон, устанавливающий 11-летнюю систему среднего образования, предполагает обучение школьников по субботам.


Об этом говорится в сообщении пресс-службы Журавского под названием "Поправка к комментарию".


Ниже подаем полный текст опровержения языком оригинала, без редакторских правок:


"Поправка до коментарю!


Запровадження 11-річної шкільної освіти не передбачатиме навчання у суботу.


Встановлення 11-річного терміну здобуття середньої освіти не передбачатиме навчання школярів у суботу. Про це заявив депутат Київради Віталій Журавський. Він пояснив, що його попередня теза про ймовірне навчання у суботу була припущенням до прийняття закону.


"Законом про 11-річну освіту навчання по суботам не передбачається. Однак це не знімає необхідності у збільшенні фінансування галузі столичної освіти. Зокрема, це стосується дошкілля", - підкреслив Віталій Журавський".


Также предлагаем вниманию читателей сообщения, которые пришли от Журавского двумя часами ранее:


"Віталій Журавський: "Система столичної освіти потребуватиме збільшення фінансування".


Встановлення 11-річного терміну здобуття середньої освіти та введення обов'язкової дошкільної освіти безумовно потребуватиме збільшення фінансування освітньої галузі столиці. Про це заявив депутат Київради Віталій Журавський.


"За новим закон діти вчитимуться ще й у суботу. Це потребуватиме додаткових коштів на електроенергію, комунальні послуги, оплату праці вчителів, технічних працівників тощо. Крім того, введення обов'язкового дошкільного навчання потягне за собою необхідність збільшення кількості дитячих садочків, а також, повернення профілю непрацюючих дитячих садочків, шляхом вивільнення їх приміщень від приватних, комунальних та державних структур", - підкреслив Віталій Журавський".

По материалам ProUA


      
Статьи
Новости партнеров
...
...
...
...
...
Горячие темы
Новости партнеров
 


  
×
Читаем также: